USD32,31
EURO34,71
JPY0,214300
RUB0,349300
GBP40,82
EURO/USD1,07
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.474,40
BTC70.228,63

27 Milyon Lira Kar Payı Dağıtacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. yatırımcısına toplamda 27 milyon lira kar payı dağıtacağını açıkladı.

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. (KONTR) 2023 yılında yatırımcısına kar payı ödemeye hazırlanmaktadır. KONTR Şirketi yatırımcısına hisse başına brüt 0,1500000 TL temettü vereceğini açıkladı. Stopaj oranı düşüldükten sonra KONTR hissedarlarının alacağı kar payı hisse başına net 0,1350000TL ödeme yapacak.

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. Kar Payı Açıklaması

“Şirketimizin kar payı dağıtılması hususunda Yönetim Kurulumuzun sunmuş olduğu teklif bugün yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında kabul edilmiştir.” denilmiştir.

  • Kontrolmatik Teknoloji şirketi 2023 yılı içinde yapacağı temettü ödemesini, 14 temmuz tarihinde gerçekleştirecek.

KONTR Faaliyeti Nedir ?

Kontrolmatik 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Genel Merkezi İstanbul Esenler Koza Plaza ‘da olan Şirket, Ankara’da biri faaliyete geçen, diğeri inşaat halinde iki fabrikası ve birçok ülkedeki ofisleriyle hizmet vermektedir. Kontrolmatik’in temel faaliyet alanı, enerji üretim, iletim ve dağıtım tesisleri, petrol & doğal gaz, ulaşım, yiyecek & içecek, maden, akıllı tarım & gübre ve diğer çimento, kâğıt, demir-çelik, kimya gibi endüstriyel tesislere; santral yan tesisleri, operasyonel teknolojiler, endüstriyel yazılımlar, kontrol ve güvenlik sistemleri, haberleşme, veri işleme ile nesnelerin interneti ile güç sistemleri ve anahtar teslim çözümler üretmektir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!