USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.683,11

AKINSOFT Halka Arz Ediliyor!

insansi-robot-akinsoft
insansi-robot-akinsoft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

AKINSOFT halka arz ediliyor. Dünya çapında ilklere imza atan şirket halka arz edilerek büyümeyi hedefliyor. Öte yandan tamamen öz sermaye kapsamında yapılacak halka arzıyla ivmeli bir gelişme kaydetmesi hedefleniyor. Bu noktada şirketin halka arz bilgisi ise direk şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Özgür Akın tarafından ifade ediliyor. Henüz halka arzına ilişkin işlemler tamamlanmasa da aracı bir kurum arayışının olduğu ifade ediliyor.

Kendi sektöründe ilklere imza atan şirketin halka arz edilerek Borsa İstanbul’da da ilklere imza atmaya devam edecek gibi duruyor. Öte yandan şirket Türkiye’de 1995 yılından beri hizmet veriyor. Global çözüm ortakları ile ilklere imza atan şirket 2013 yılında Türkiye çapında ilk üretilen insansı robotunun tanıtımını da yapmıştı.

AKINSOFT Halka Arz ile Bir İlke Daha İmza Atıyor!

AKINSOFT halka arz ile büyüme hedeflerine daha kesin ve net adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Aynı zamanda ilklerin şirketi olarak da biliniyor. Ayrıca AKINSOFT dünyanın ilk insansı robot fabrikasına sahip olma ayrıcalığı da taşıyor.  Nitekim şirketin bu fabrikası tam 11.000 m² alanın üzerine kurulu olan toplam 2750 m² kapalı alandan oluşuyor. Alanında uzman profesyonel teknik ekibi ve ekipmanı ile insansı robotlar için bu alanda seri üretimine devam ediyor.

Bu gelişmelerin yanı sıra şirketin yönetim kurulu başkanı yeni bir sürece girerek halka arz noktasında çalıştıklarını duyurdu. Bu noktada aracı olacak kurum arayışları olduğunu da ifade etti. Ü-Ayrıca ülkemiz de dahil olmak üzere 31 farklı ülkeden 2000’i aşkın çözüm ortağı da mevcuttur. Öte yandan global bir büyüme kaydetmeye de devam ediyor. Hatta Türkiye ekonomisine de katkıda bulunan önemli şirketler arasında yer alıyor.

akinsoft-halka-arz
akinsoft-halka-arz

Şirketin Hizmet Alanları

AKINSOFT halka arz ile yeni hedeflerine daha etkin ve verimli şekilde ulaşmayı planlıyor. Birbirinden farklı ilklere imza atan şirket birden fazla sektöre hitap eden ürün seçeneği ile dikkat çekiyor. Yazılımsal proje ve hizmetlerinden bazıları ise;

  • ERP çözümleri
  • Çeşitli muhasebe programları
  • Çeşitli ticari programlar

Şirketin bu çalışmalar dışında bir 2023 hedefi de mevcuttur. Bu noktada 2023 yılında AKINSOFT Yüksek Teknoloji Üniversitesi kurmayı ve aynı zamanda Uzay Teknolojileri Ar-Ge Üssü  ile yeni ilklere imza atmayı hedefliyor.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!