USD32,50
EURO34,65
JPY0,210700
RUB0,345100
GBP40,58
EURO/USD1,06
BIST9.597,37
GR. ALTIN2.480,24
BTC63.003,20

Halka Arz Haftasında Talep Toplayan İki Hisse

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Borsa İstanbul’da halka arz olmak üzere Koza Polyester ve Cvk Maden İşletmeleri şirketleri bu hafta talep toplama işlemlerini gerçekleştireceğini açıkladı.

İki şirketin SPK’ya yaptığı halka arz başvurusu onaylanmıştı. Halka arz olacak olan iki şirketin talep toplama bilgileri yazımızda…

Koza Polyester Halka Arz Detayları

Koza Polyester Sanayi ve Ticaret A.Ş, KOPOL kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye hazırlanıyor. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz olacak şirketin hissesi 24,50 TL’den satışa geçecek.

KOPOL halka arz tarihi 5, 6 ve 7 Nisan 2023 olarak belirtildi. Yıldız Pazar’da işlem görecek olan KOPOL, Koza Polyester, 2012 yılında Gaziantep’te Akınal ailesi tarafından kurulan bir şirkettir. Avrupa’nın en büyük kapasitelerinden birine sahip olan Koza Polyester, Türkiye’nin kontinü polimerizasyon’dan polyester elyaf üreten ikinci şirketidir.

Koza Polyester Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde sermaye artırımı yolu ve ortak satış yöntemleriyle gerçekleştirilecek.

  • Sermaye Artırımı: 23.160.000 Lot
  • Ortak Satışı: 10.615.000 Lot (Saim Akınal)
  • Ortak Satışı: 10.615.000 Lot (Suat Akınal)

Cvk Maden İşletmeleri Halka Arz Detayları

Cvk Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. CVKMD kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye hazırlanıyor. Eşit dağıtım yöntemiyle halka arz olacak şirketin hissesi 105,00 TL’den satışa geçecek.

Cvk Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arz sürecinde sermaye artırımı yolu ve ortak satış yöntemleriyle gerçekleştirilecek.

  • Sermaye Artırımı: 7.000.000 Lot
  • Ortak Satışı: 1.400.000 Lot (Begüm Çevik)

Yıldız Pazar’da işlem görecek olan CVKMD, CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yerli sermayeli bir işletme olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Madencilik sektöründe faaliyet gösteren CVK Madencilik, modern mühendislik uygulamaları ve teknolojik imkanları kullanarak Türkiye’nin en yüksek kaliteli krom, kurşun, çinko, bakır, manyezit cevherlerini üretmekte ve altın cevheri üretimi için de AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!