USD32,50
EURO34,65
JPY0,210700
RUB0,345100
GBP40,58
EURO/USD1,06
BIST9.597,37
GR. ALTIN2.480,24
BTC63.003,20

Mega Metal Halka Arz Edecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Bakır tel sektöründe faaliyet gösteren Mega Metal, halka arz edecek. Sermaye artırımı ve ortak satış yoluyla halka arz edecek olan Mega Metal, 60 milyon payını halka arz edecek. 

Şirket halka arz etmesinden sonra, ”MEGMT” koduyla Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

Mega Metal Halka Arz Detayları

Satışa Sunulacak Lot Miktarı; 60.000.000

Halka Arz Yöntemi; Oransal dağıtım

İşlem Göreceği Pazar; BİST Yıldız Pazar

Halka Arz Kodu; #MEGMT

Günlük Alım Emri Taahhüdü; Fiyat istikrarı işlemlerin gerçekleştirilmesi planlanmamakla, halka arzda günlük alım emri taahhüdü bulunmaktadır.

Şirket halka arzın nerede kullanılacağı ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuştur;

”Şirket paylarının halka arz yoluyla satışı ve sermaye artırımıyla, Şirket’in üretim faaliyetlerini ve özellikle yurtdışı satış organizasyonunu geliştirecek, yurtdışı satışlarında pazar payının artırılmasına katkı sağlayacak şirketlerin satın alınması için kaynak sağlanması, Şirket’in mevcut durumda yapılmakta olan makine ve ekipman yatırımlarının finansmanına katkı sağlanması, Şirket’in sürdürülebilir enerji tedariki amacıyla yenilenebilir enerji alanında yapmayı planladığı yatırımların finansmanının sağlanması, Şirket’in hammadde ve işletme sermayesi ihtiyacının karşılanmasına destek sağlanması, finansman yükünün azaltılarak karlılığının artırılması, Şirket’in adil piyasa değerinin belirlenmesi, Şirket’in marka bilinirliğinin artırılması ve Şirket’in kurumsal kimliğinin güçlendirilmesi hedeflenmektedir.”

MEGMT Faaliyeti Nedir ?

Türkiye’nin süper ince bakır tel üretiminin yarıdan fazlasını karşılamakta olan MEGMT, Avrupa Birliği ülkeleri çoğunlukla olmak üzere dünyanın dört bir yanında 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Çeşitli ülkelerdeki depoları ve ofisleri ile de müşterilerine lojistik avantajı sağlamaktadır.

Şirket 600’ü aşan çalışanı ile ürettiği ürünlerle enerji üretimi ve dağıtımı, elektrik, elektronik, iletişim, yenilenebilir enerji, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, özel endüstriyel uygulamalar (robotik), havacılık ve otomotiv gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

 

Reklam Alanı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!