USD28,90
EURO31,83
JPY19,61
RUB0,323100
GBP36,77
EURO/USD1,10
BIST8.093,54
GR. ALTIN1.896,37
BTC38.070,75

Narlı Feribot İşletmeciliği Halka Arz Edecek! Narlı Feribot İşletmeciliği Halka Arz Eşit mi, Oransal mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Yatırımcıların merak içerisinde araştırdığı konular arasında yer alan Halka Arz listeleri içerisinde yer alan Narlı Feribot İşletmeciliği halka arz detaylarını bu yazımızda sizler için hazırladık. Hem yolcu hem de araç taşımacılığı konularında ön plana çıkan Narlı Feribot İşletmeciliği eşit dağıtım yöntemi ile halka arz edilecek.

Narlı Feribot İşletmeciliği sermaye artırımı ve ortak satışı yolu ile, toplam olarak 6.250.000 tane payını, Tera Yatırım Menkul Değerler önderliğinde halka arz edecek.

ŞİRKETİN FİNANSAL DURUMU ŞU ŞEKİLDE;

Şirketin 31.12.2019, 31.12.2020, 31.12.2021 senelik ve 30.09.2022 tarihli finansal dönemlerine ait bağımsız denetimden geçmiş karşılaştırmalı bilanço değerleri şöyle;

Narlı Feribot İşletmeciliği Halka Arz Detayları

Payların halka arz edilmesi ardından, Borsa İstanbul Pazar’da işlem görmesi beklenen Narlı Feribot İşletmeciliği halka arz detayları şu şekilde olacak;

  • Satışa sunulacak lot miktarı: 6.250.000 TL
  • Dağıtım şekli: Eşit dağıtım
  • Tahsisat oranları: Yatırımcı grubu bazında tahsisat oranı olmayacak
  • Fiyat istikrarı işlemler: Planlanmıyor

Şirket Tarafından Verilen Taahhüt

Yönetim Kurulu kararı ile, payların Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamasından bu yana 1 sene süreyle herhangi bir bedelli sermaye artırımı yapmayacağını, şirket paylarının dolaşımdaki pay miktarının artmasına yol açacak şekilde satışa yada halka arza konu edilmeyeceğini, bu doğrultuda bir karar almayacağını ve Borsa İstanbul’a yada SPK’ya veya yurtdışındaki herhangi bir menkul kıymetler ilişkin düzenleyici kurum, borsa veya kotasyon otoritesine başvuruda bulunmayacağını ve bu süreç içerisinde ileride yeni bir satış yada halka arz yapılacağına dair herhangi bir açıklama yapmayacağını ve borsa dışında yapılacak satışlarda satışa konu payların da bu sınırlamaya tabi olacağı taahhüdünde bulundu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!