USD32,50
EURO34,58
JPY0,210800
RUB0,345000
GBP40,51
EURO/USD1,06
BIST9.549,94
GR. ALTIN2.475,52
BTC62.182,00

Pasifik GYO için Şaşırtıcı Hamle! Halka Arz Edilecek…!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Pasifik GYO için yatırım ortaklığı haberi geldi. İlgili şirketin artık halka arz edileceğine dair açıklama yapıldı. Pasifik Gayrimenkul Ankara ve ardından ise İstanbul’da hayata geçirdiği profesyonel projelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu noktada artık yatırım ortaklığı ile halka arz edileceğini duyurdu. Önce Ankara ilinde hayata geçirdiği göz alıcı projeleri ve daha sonra ise İstanbul üzerinde hayata geçirdiği projelerle büyüme kaydetti.

Bu sektörel büyümenin ardından halka açılmaya karar verdi. 9-10 Aralık tarih aralığında Sermaya Piyasası Kurulu’ndan aldığı onay sonucunda 15 Aralık itibariyle Borsa İstanbul’da yer almaya başlayacak. Bu işlem Tera Yatırım Menkul Kıymetler liderliğindeki konsorsiyum neticesinde harekete geçti. Pasifik GYO hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları kaleme aldık. İlgili halka arz detayları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Pasifik GYO Yönetim Kurulu Başkanı Açıkladı!

Pasifik GYO yönetim kurulu başkanı olan Fatih Erdoğan konuya dair detaylı açıklamada bulundu.  Erdoğan yatırımcılara kapı araladıklarını ve birbirinden farklı gayrimenkul yatırım ortaklığı projeleri sunduklarını ifade etti. Ayrıca Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın net değerinin 67 milyon 500 bin TL nominal olduğunu ve bu orandan 25,23’ünü halka açtıklarını belirtti. Pasifik GYO için Erdoğan sürece dair açıklama yaptıktan sonra son derece olumlu sonuçlar aldıklarını da belirtti. Şirketin zaten normal şartlarda da piyasadaki en güvenilir adreslerin biri ve değerinin yüksek olması neticesinde yatırımcıların güvenini kazanıyor.

Pasifik Gayrimenkul Yatırım Rakiplerinden Daha Farklı!

Pasifik GYO yönetim kurulu başkanı Fatih Erdoğan şirketlerinin rakiplerinden çok daha farklı olduğunu da açıkladı. Bu noktada yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi;

‘’ Pasifik Gayrimenkul Yatırım ortaklığı sektörde hizmet veren diğer şirketlerden pek çok noktada ayrışıyor. Normal şartlarda sürece bakılınca inşaat şirketi ile GYO yapıyoruz.  Pasifik gibi geliştirici ve profesyonel bir şirketi halka açarak ilerleme kaydediyoruz. Bu hem yatırımcılara hem de şirkete büyük oranda fayda sağlıyor. Yatırımcıların kar potansiyeline göre şirketin nakit gelirine ortak olmasını hedefliyoruz. Bu noktada bu projelere yatırımcıların yüzde 20 iskontoyla ortak olmasının her anlamda yüksek getiri sağlayacağını ön görüyoruz’’ dedi.

Halka arz olacak şirketler için en güncel bilgilere bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!