USD32,31
EURO34,65
JPY0,211100
RUB0,346600
GBP40,56
EURO/USD1,07
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.442,04
BTC70.256,72

Rainbow Halka Arz Polikarbonat (RNPOL)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Rainbow Halka arz Polikarbonat Sanayi Ticaret AŞ’nin halka arz başvurusunu onayladı. Peki şimdi, Rainbow  Polikarbonat ( RNPOL ) halka arz ne zaman olacak? Eşit mi, oransal mı? Ya da Hisse fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte Rainbow Polikarbonat halka arz hisse kodu sizlerle

SPK, Rainbow Polikarbonat’ın halka arzına nihayet onay vermiş durumda.
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret AŞ’nin halka arz başvurusunu onayladı.
Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret AŞ’nin hisse başı 9,90 liradan halka arz başvurusuna onay verilmiş durumda.

RAINBOW POLİKARBONAT HALKA ARZ EŞİT Mİ YOKSA ORANSAL MI OLACAK?
Halka araz açıklanan izahnameye göre Eşit Dağıtım şeklinde olacaktır.

RAINBOW POLİKARBONAT HALKA ARZ HİSSE KODU
Rainbow Polikarbonat’un halka arz hisse kodu RNPOL olacak

Son dönemde birçok şirket Halka arz zincirine katılmaktadır. Bunlara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Sermaye Piyasası Kurulu’nun 25 Kasım tarihli yayınlanan bülteninde Rainbow Polikarbonat şirketinin halka arzının onaylandığı bildirildi. Peki, Rainbow Polikarbonat halka arz ne zaman? Eşit mi, oransal mı? Hisse fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte Rainbow Polikarbonat halka arz hisse kodu. Detaylar haberimizde yer almaktadır…

“Şirketin halka arzında eşit dağıtım yöntemi kullanıldığı için tüm banka ve aracı kurumlardan katılım sağlanması beklenmektedir.”

Kurul, Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret AŞ ve Tetamat Gıda Yatırımları AŞ’nin tahsisli sermaye artırımı, ARD Grup Bilişim Teknolojileri AŞ ve Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’nin sırayla 146 milyon 125 bin lira ve 400 milyon lira bedelsiz sermaye artırımı ve Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding AŞ’nin 240 milyon liralık bedelli sermaye artırımı başvurularını onaylamış durumda.

Emir Varlık Yönetim AŞ, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret AŞ ile Alternatifbank AŞ’nin sırasıyla 100 milyon lira, 250 milyon lira ve 4 milyar liralık borçlanma aracı ihracını da onaylayan Kurul, Kristal Kola ve Meşrubat Sanayi Ticaret AŞ ile beraber Mahmut Erdoğan, Aziz Erdoğan, Burak Erdoğan ve Sıddık Durdu’ya Şirket’in 31.12.2015, 31.12.2016 ve 31.12.2017 tarihli finansal tablolarında iş avanslarının raporlanmasında TMS/TFRS’ye aykırılıklar bulunması sebebiyle 81 bin 141’er lira idari para cezası verilmesi kararına vardı.

Kurul ek olarak, Türkiye’de yerleşik şahıslara yönelik olarak internet aracılığı ile yurt dışında kaldıraçlı işlem yaptırıldığı belirlenen 65 internet sitesine erişimin engellenmesi için gerekli hukuki işlemlerin yapılmasına karar verdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!